فرماندار اصفهان: هیأت اندیشه ورز برای نماز هویت ساز است

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان با توجه به ظرفیت های موجود بایستی ارزیابی و با جدیت پیگیری شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار اصفهان پیرامون ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس و ادارات، تمرکز پایگاه کیفیت بخشی در حوزه آموزش و پرورش و برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان، برگزار شد.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این جلسه، ضمن تبریک پیشاپیش هفته بزرگداشت مقام معلم، خاطرنشان کرد: نهادها و دستگاه های مختلف بایستی هماهنگی و برنامه ریزی های لازم را پیرامون گرامیداشت هفته معلم داشته باشند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه هیأت اندیشه ورز برای نماز هویت ساز است، اظهار داشت: تشکیل شورای اقامه نماز در قالب هیأت اندیشه ورز در مدارس بسیار ارزشمند و تقویت کننده موضوع نماز در مدارس است و باید ابتکارات و خلاقیت های ویژه پیرامون این موضوع دنبال گردد.

احمدی تأکید کرد: از طریق ارتباط با حوزه های علمیه، پیگیری های ویژه برای تأمین امام جماعت در مدارس صورت پذیرد.

وی افزود: حضور نماینده سازمان بازرسی در جلسات و ادارات بسیار حائز اهمیت و کمک کننده است؛ چراکه برخی تذکرات و هشدارها مانع از تشکیل پرونده های بعدی شده و همچنین باعث کیفیت بخشی و عدالت آموزشی خواهد شد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان با توجه به ظرفیت های موجود بایستی ارزیابی و با جدیت پیگیری شود.

احمدی یکی از عرصه های فعالیت شهرداری را عرصه های قرآنی برشمرد و عنوان کرد: آموزش و پرورش با مشارکت شهرداری کارگروه هایی را تشکیل و سبک و روشی را برای ترویج فعالیت های قرآنی با اولویت آموزش و پرورش، جوانان و نوجوانان تعیین کند.

وی بر لزوم تشکیل ستادی برای امنیت، ایمنی و انتظامات محل امتحانات تأکید کرد و گفت: با همکاری معاونت سیاسی فرمانداری و پیگیری آموزش و پرورش ستادی در این خصوص تشکیل و تجهیزات و امکانات مورد نیاز آموزش و پرورش نیز مشخص شوند تا با همکاری بین دستاهی، اقدامات لازم برای تأمین آنها صورت پذیرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =