فرماندار اصفهان: ما باید تشکل های مردمی و انقلابی را بشناسیم و از ظرفیت های خوب آنها بهره ببریم

فرماندار اصفهان تأکید کرد: کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت است و باید برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر اینکه سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص آموزش و پرورش و معلمان باید در شورای آموزش و پرورش شهرستان مورد توجه ویژه قرار گیرد، اظهار داشت: علیرغم اینکه کلیت جلسات شورای آموزش و پرورش اجرای منویات رهبر فرزانه انقلاب است اما در جلسات آتی باید بیشتر به این مهم بپردازیم.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما بایستی تشکل های مردمی و انقلابی را بشناسیم و از آنها بهره ببریم.

احمدی افزود: بررسی نیازسنجی آموزشی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه با توجه به نزدیک شدن به پایان سال تحصیلی بایستی پیش بینی های لازم صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های آموزش و پرورش در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان را در ایام تابستان در جلسه آتی شورا مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت توجه به قانون شورای آموزش و پرورش، تأکید کرد: کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت است و باید برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =