فرماندار اصفهان: ما باید تشکل های مردمی و انقلابی را بشناسیم و از ظرفیت های خوب آنها بهره ببریم

فرماندار اصفهان تأکید کرد: کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت است و باید برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر اینکه سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص آموزش و پرورش و معلمان باید در شورای آموزش و پرورش شهرستان مورد توجه ویژه قرار گیرد، اظهار داشت: علیرغم اینکه کلیت جلسات شورای آموزش و پرورش اجرای منویات رهبر فرزانه انقلاب است اما در جلسات آتی باید بیشتر به این مهم بپردازیم.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما بایستی تشکل های مردمی و انقلابی را بشناسیم و از آنها بهره ببریم.

احمدی افزود: بررسی نیازسنجی آموزشی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه با توجه به نزدیک شدن به پایان سال تحصیلی بایستی پیش بینی های لازم صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های آموزش و پرورش در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان را در ایام تابستان در جلسه آتی شورا مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت توجه به قانون شورای آموزش و پرورش، تأکید کرد: کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت است و باید برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =