نشست فرماندار اصفهان با مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مردمی سازی منوط به روحیه مردمی و جهادی بودن مدیران و اجرای صحیح قوانین است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مشاور وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه مردمی سازی به خوبی قابل اجراست، عنوان کرد: مردمی سازی منوط به روحیه مردمی و جهادی بودن مدیران و اجرای صحیح قوانین است.

فرماندار اصفهان ایجاد قرارگاه ها و اقدامات ویژه را حائز اهمیت دانست و افزود: افق روشنی باید در این خصوص معین شود و بخشی از آن در اصفهان و بخش دیگری از آن با ضوابط و دستورالعمل ها و راهبردهایی که تهران تعیین می کند، اجرایی شود.

احمدی با بیان اینکه منطقه حصه دارای مشکلات متعددی است، اظهار داشت: بسته ای در این منطقه تهیه شده است که دستگاه های مختلف برای رفع مسائل و مشکلات موجود هم افزا شده اند و ان شاء الله تلاش می کنیم مشکلات موجود مرتفع گردد.

وی با اشاره به نیاز بسیاری از مدارس اصفهان به نوسازی، تأکید کرد: نوسازی مدارس مستلزم پیگیری مجدانه و همکاری و همراهی دستگاه های ذی ربط است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =