نشست فرماندار اصفهان با مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مردمی سازی منوط به روحیه مردمی و جهادی بودن مدیران و اجرای صحیح قوانین است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مشاور وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه مردمی سازی به خوبی قابل اجراست، عنوان کرد: مردمی سازی منوط به روحیه مردمی و جهادی بودن مدیران و اجرای صحیح قوانین است.

فرماندار اصفهان ایجاد قرارگاه ها و اقدامات ویژه را حائز اهمیت دانست و افزود: افق روشنی باید در این خصوص معین شود و بخشی از آن در اصفهان و بخش دیگری از آن با ضوابط و دستورالعمل ها و راهبردهایی که تهران تعیین می کند، اجرایی شود.

احمدی با بیان اینکه منطقه حصه دارای مشکلات متعددی است، اظهار داشت: بسته ای در این منطقه تهیه شده است که دستگاه های مختلف برای رفع مسائل و مشکلات موجود هم افزا شده اند و ان شاء الله تلاش می کنیم مشکلات موجود مرتفع گردد.

وی با اشاره به نیاز بسیاری از مدارس اصفهان به نوسازی، تأکید کرد: نوسازی مدارس مستلزم پیگیری مجدانه و همکاری و همراهی دستگاه های ذی ربط است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =