نشست فرماندار اصفهان با مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مردمی سازی منوط به روحیه مردمی و جهادی بودن مدیران و اجرای صحیح قوانین است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مشاور وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه مردمی سازی به خوبی قابل اجراست، عنوان کرد: مردمی سازی منوط به روحیه مردمی و جهادی بودن مدیران و اجرای صحیح قوانین است.

فرماندار اصفهان ایجاد قرارگاه ها و اقدامات ویژه را حائز اهمیت دانست و افزود: افق روشنی باید در این خصوص معین شود و بخشی از آن در اصفهان و بخش دیگری از آن با ضوابط و دستورالعمل ها و راهبردهایی که تهران تعیین می کند، اجرایی شود.

احمدی با بیان اینکه منطقه حصه دارای مشکلات متعددی است، اظهار داشت: بسته ای در این منطقه تهیه شده است که دستگاه های مختلف برای رفع مسائل و مشکلات موجود هم افزا شده اند و ان شاء الله تلاش می کنیم مشکلات موجود مرتفع گردد.

وی با اشاره به نیاز بسیاری از مدارس اصفهان به نوسازی، تأکید کرد: نوسازی مدارس مستلزم پیگیری مجدانه و همکاری و همراهی دستگاه های ذی ربط است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =