بازدید اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان از کارگاه های فعال در زندان مرکزی اصفهان

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان اظهار داشت: کاهش سن اعتیاد بیانگر عدم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کافی در این خصوص است که باید اقدامات اقناعی و آموزشی لازم صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که در زندان مرکزی اصفهان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، با اشاره به آمار بالای شهدا و جانبازان عرصه مبارزه با مواد مخدر، عنوان کرد: بخش عمدهی ای از کشفیات مر بوط به مواد مخدر در کشور ما انجام می شود که کمک شایانی به جامعه بشری بوده و هفته مبارزه با مواد مخدر فرصت مناسبی برای تبیین این مهم برای همگان است.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بایستی همکاری لازم را در کنترل ورودی مواد مخدر به زندان و درمان معتادین با مسئولان زندان داشته باشند.

قاسمی افزود: تغییر دیدگاه ها در خصوص مواد مخدر در زندان و تبیین آن برای دیگران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی ذی ربط اقدامات خوبی را در خصوص پیشگیری از ابتلای به مواد مخدر انجام داده اند، خاطرنشان کرد: هفته مبارزه با مواد مخدر فرصت مغتنمی است تا در حوزه پیشگیری عمیق تر ورود کنیم.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان با اشاره به کاهش سن اعتیاد، اظهار داشت: کاهش سن اعتیاد بیانگر عدم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کافی در این خصوص است که باید اقدامات اقناعی و آموزشی لازم صورت پذیرد.

در پایان، اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان از کارگاه های فعال در زندان مرکزی اصفهان بازدید کردند.

 

مطالب مشابه

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، اقدامات انجام شده در خصوص مناسب سازی معابر و پیاده روها و اماکن در شهرستان بررسی شد.

۲۲ مرداد ۱۴۰۲

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 10 =