در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال شهرستان اصفهان افتتاح شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین افتتاح اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال شهرستان اصفهان، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «توجه به کارگر یک ضرورت است»، خاطرنشان کرد: توجه به کارگر لازمه رشد تولید و کیفیت و کمیت آن است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه دولت مردمی سیزدهم درصدد رفع مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی است، افزود: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

احمدی با تأکید بر اینکه باید به جامعه کارگری و مطالبات آنها توجه ویژه ای داشته باشیم، عنوان کرد: اراده دولت برای رفع موانع و هم افزایی بین مجموعه ها به منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی و اراده کارگران برای مشارکت در این خصوص و عدم همراهی آنان با دشمنان کشور، از اهمیت بسیاری برخوردار است و این مهم در اصفهان کاملا مشهود است.

وی با بیان اینکه وحدت، همدلی و هم افزایی بین مجموعه های مختلف باعث برکت الهی می شود، افزود: یکی از عواملی که باعث ایجاد انگیزه برای کارگران و کارفرمایان و خدمت بیشتر آنها می شود، این است که اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت منسجم و هم افزا از ظرفیت های جدیدی استفاده نماید.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه همه ما خدمتگزار مردم هستیم، اظهار داشت: ان شاء الله به واسطه این افتتاح شاهد برکات و پیشرفت های دیگری باشیم.

گفتنی است، با حضور فرماندار اصفهان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمال شهرستان اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 17 =