فرماندار اصفهان تأکید کرد: معتمدین بایستی بستر لازم را برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم سازند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: معتمدین دیدگاه هایی که برای صنف، قشر یا محله ای می تواند مؤثر باشد را برای بهره برداری بیشتر مطرح نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی با معتمدین مناطق و محلات کلانشهر اصفهان که پیرامون مشارکت حداکثری در انتخابات و موضوعات روز جامعه برگزار شد، اظهار داشت: ما نیاز به شبکه سازی و شناسایی  و ورود افراد جوان تر به شبکه و جلسات را داریم البته نه تنها برای انتخابات بلکه برای دیگر مسائل زیرساختی و روز که این امر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

فرماندار اصفهان افزود: کانال یا گروهی با عضویت معتمدین مناطق و محلات کلانشهر اصفهان در فضای مجازی ایجاد و راه اندازی کرده و نقطه نظرات خود و مسائل موجود را مطرح کنید تا با تشکیل جلسات و پیگیری های لازم بتوانیم در راستای رفع آنها گام های مؤثری برداریم.

احمدی تأکید کرد: معتمدین بایستی نگاه عام به مسائل داشته باشند و نمی توانند در اجرای انتخابات ورود کنند.

وی با تأکید بر اینکه معتمدین بایستی بستر لازم را برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم سازند، افزود: معتمدین مواردی که زمینه ساز مشارکت بیشتر مردم در انتخابات است را منعکس نمایند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه هر یک از معتمدین در صنف یا عرصه ای صاحب نظر هستند، تصریح کرد: معتمدین دیدگاه هایی که برای صنف، قشر یا محله ای می تواند مؤثر باشد را برای بهره برداری بیشتر مطرح نمایند.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =