فرماندار اصفهان: دشمنان ما درصدد تخریب و پنهان کردن اقدامات خوب صورت گرفته توسط دولت سیزدهم و ناامید کردن مردم هستند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دولت سیزدهم درصدد جبران چالش ها و نقصان های پدید آمده و تحت منویات رهبر فرزانه انقلاب در حال حرکت رو به جلو است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی با دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی منطقه قهاب جنوبی، با تأکید بر اینکه ما نباید از حقایق و واقعیت های موجود غافل شویم، خاطرنشان کرد: دشمنان این مرز و بوم درصدد تخریب و پنهان کردن اقدامات صورت گرفته توسط این دولت انقلابی، برجسته و پررنگ کردن مشکلات موجود و ناامید کردن مردم هستند.

فرماندار اصفهان به اقدامات مثبت و سازنده دولت در حوزه های مختلف بالاخص حوزه بین المللی اشاره کرد و افزود: سفر ریاست محترم جمهور پس از چندین سال به کشورهای سوریه، اندونزی، عمان و از سرگیری ارتباط با عربستان، ازجمله دستاوردهای دولت انقلابی سیزدهم در حوزه روابط خارجی و همچنین تدابیر خوب اتخاذ شده در حوزه نفت و گاز بوده که بار دیگر دشمنان ما را مأیوس و منزوی کرده است.

احمدی با اشاره به جذب معلم در دولت سیزدهم، عنوان کرد: باتوجه به کمبود زیاد آموزگار در استان و حتی شهرستان اصفهان، اقدامات مقتضی در راستای جذب تعدادی آموزگار از طریق دانشگاه فرهنگیان در این دولت انجام شده است که ان شاء الله در آینده نتایج این مهم در امر آموزش و پرورش مشهود خواهد شد.

وی پیرامون مشکلات موجود در حوزه راه ها و حمل و نقل عمومی نیز گفت: با مساعدت دولت به شهرداری ها، گام های بلندی در جهت رفع مشکلات حمل و نقل عمومی و کمبودهای این حوزه برداشته شده است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه دولت سیزدهم درصدد جبران چالش ها و نقصان های پدید آمده و تحت منویات رهبر فرزانه انقلاب در حال حرکت رو به جلو است، افزود: باتوجه به شرایط تورم در دنیا، بهداشت و درمان، مقابله با کرونا، افزایش حقوق و مضایای معلمان و کارمندان، مساعدت با شهرداری ها و دهیاری ها، توزیع یارانه ها، کمک برای ساخت و ساز در بافت فرسوده، افزایش درآمدهای ارزی و نفتی کشور، کاهش بدهی دولت به صندوق توسعه ملی و بانک مرکزی و تأمین دارو، از دیگر دستاوردهای این دولت در حوزه های مختلف است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفت =