فرماندار اصفهان: سلامتی و آرامش مردم و تولید برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است

فرماندار اصفهان به اتفاق بخشدار مرکزی و اعضای شورای بخش، از مجتمع شیر و گوشت نقش جهان و محل دپوی کود در روستای بهاران واقع در منطقه قهاب شمالی بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق بخشدار مرکزی، اعضای شورای بخش و احمدی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، از مجتمع شیر و گوشت نقش جهان و محل دپوی کود در روستای بهاران واقع در منطقه قهاب شمالی که در روزهای اخیر باعث گلایه مردم بهاران شده بود، بازدید کردند.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، تصریح کرد: سلامت و آرامش مردم و تولید خط قرمز ما بوده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

احمدی تأکید کرد: اگر قطعا فعالیت گاوداری در این مکان باعث استمرار نارضایتی مردم بشود، بایستی به دنبال انتقال آن به مکان دیگری باشیم.

وی افزود: صدور مجوز برای بهبود فعالیت گاوداری مجاز ولی برای توسعه آن و مخاطرات زیست محیطی غیرمجاز و ممنوع است.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با محوریت جهاد کشاورزی و مجتمع شیر و گوشت نقش جهان، برنامه ای جامع با تأکید بر رفع آلودگی و بوی نامطبوع و انجام مسئولیت اجتماعی و اشتغال زایی در این منطقه ارائه گردد.

گفتنی است، شرکت شیر و گوشت نقش جهان در سال ۱۳۴۰ به صورت سنتی تأسیس و از سال ۱۳۵۰ به مجتمع شیر و گوشت صنعتی تبدیل شده است. این مجتمع دارای ۳۸۰۰ دام مولد است که روزانه ۱۵۰ تن شیر تولید می کند

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 11 =