فرماندار اصفهان: سلامتی و آرامش مردم و تولید برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است

فرماندار اصفهان به اتفاق بخشدار مرکزی و اعضای شورای بخش، از مجتمع شیر و گوشت نقش جهان و محل دپوی کود در روستای بهاران واقع در منطقه قهاب شمالی بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق بخشدار مرکزی، اعضای شورای بخش و احمدی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، از مجتمع شیر و گوشت نقش جهان و محل دپوی کود در روستای بهاران واقع در منطقه قهاب شمالی که در روزهای اخیر باعث گلایه مردم بهاران شده بود، بازدید کردند.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، تصریح کرد: سلامت و آرامش مردم و تولید خط قرمز ما بوده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

احمدی تأکید کرد: اگر قطعا فعالیت گاوداری در این مکان باعث استمرار نارضایتی مردم بشود، بایستی به دنبال انتقال آن به مکان دیگری باشیم.

وی افزود: صدور مجوز برای بهبود فعالیت گاوداری مجاز ولی برای توسعه آن و مخاطرات زیست محیطی غیرمجاز و ممنوع است.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با محوریت جهاد کشاورزی و مجتمع شیر و گوشت نقش جهان، برنامه ای جامع با تأکید بر رفع آلودگی و بوی نامطبوع و انجام مسئولیت اجتماعی و اشتغال زایی در این منطقه ارائه گردد.

گفتنی است، شرکت شیر و گوشت نقش جهان در سال ۱۳۴۰ به صورت سنتی تأسیس و از سال ۱۳۵۰ به مجتمع شیر و گوشت صنعتی تبدیل شده است. این مجتمع دارای ۳۸۰۰ دام مولد است که روزانه ۱۵۰ تن شیر تولید می کند

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =