فرماندار اصفهان: مصوبات سفر استاندار محترم به بهارستان باید با جدیت پیگیری و اجرایی شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر ساخت و ساز در این شهر، ما باید دیگر مسائل و مشکلات این شهر را نیز با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مدیرعامل شرکت عمران بهارستان، با اشاره به اقدامات و پیگیری های شرکت عمران بهارستان در ماه های اخیر، عنوان کرد: ان شاء الله همکاری و تعامل شرکت عمران بهارستان با شهرداری و دیگر دستگاه های ذی ربط باعث تسریع امور مربوط به ساخت و ساز در شهر بهارستان گردد.

فرماندار اصفهان افزود: علاوه بر ساخت و ساز در این شهر، ما باید دیگر مسائل و مشکلات این شهر را نیز با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

احمدی تأکید کرد: مصوبات سفر استاندار محترم به شهر بهارستان را بایستی پیگیری و اجرایی کنیم.

وی با اشاره به آزادسازی های مربوط زیرگذر کوی راه حق، افزود: شهرداری طرح مطالعاتی دقیقی را از محل های فیریز شده برای محور خلیج فارس و قلعه شور، از کوی راه حق آغاز و توافقات لازم صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: اراضی و اماکن ورزشی بهارستان باید در اختیار نمایندگی ورزش و جوانان قرار گرفته و با هماهنگی فرمانداری به نحوی سیاستگذاری و برنامه ریزی شود که تمامی آحاد مردم علی الخصوص اقشار کم درآمد بتوانند از آنها استفاده کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =