فرماندار اصفهان: مصوبات سفر استاندار محترم به بهارستان باید با جدیت پیگیری و اجرایی شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر ساخت و ساز در این شهر، ما باید دیگر مسائل و مشکلات این شهر را نیز با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مدیرعامل شرکت عمران بهارستان، با اشاره به اقدامات و پیگیری های شرکت عمران بهارستان در ماه های اخیر، عنوان کرد: ان شاء الله همکاری و تعامل شرکت عمران بهارستان با شهرداری و دیگر دستگاه های ذی ربط باعث تسریع امور مربوط به ساخت و ساز در شهر بهارستان گردد.

فرماندار اصفهان افزود: علاوه بر ساخت و ساز در این شهر، ما باید دیگر مسائل و مشکلات این شهر را نیز با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

احمدی تأکید کرد: مصوبات سفر استاندار محترم به شهر بهارستان را بایستی پیگیری و اجرایی کنیم.

وی با اشاره به آزادسازی های مربوط زیرگذر کوی راه حق، افزود: شهرداری طرح مطالعاتی دقیقی را از محل های فیریز شده برای محور خلیج فارس و قلعه شور، از کوی راه حق آغاز و توافقات لازم صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: اراضی و اماکن ورزشی بهارستان باید در اختیار نمایندگی ورزش و جوانان قرار گرفته و با هماهنگی فرمانداری به نحوی سیاستگذاری و برنامه ریزی شود که تمامی آحاد مردم علی الخصوص اقشار کم درآمد بتوانند از آنها استفاده کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =