معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از شرکت صفا بهبود مهرآیین بازدید کرد

شرکت صفا بهبود مهر آیین با ۲ شرکت زیرمجموعه آن (شرکت کیمیا تجهیز میرداماد و شرکت آزین طب هشت بهشت) با حدود ۱۰۰ نفر نیرو به طور مستقیم و ۵۰۰ نفر به طور غیر مستقیم در زمینه تولید باند، گاز، ماسک و سایر اقلام پزشکی فعالیت می نماید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان روز گذشته (چهارشنبه) از شرکت صفا بهبود مهر آیین واقع در شهرک صنعتی سروش بادران بازدید و در جریان تولیدات این شرکت و مشکلات آن قرار گرفت.

گفتنی است، شرکت صفا بهبود مهر آیین با ۲ شرکت زیرمجموعه آن (شرکت کیمیا تجهیز میرداماد و شرکت آزین طب هشت بهشت) با حدود ۱۰۰ نفر نیرو به طور مستقیم و ۵۰۰ نفر به طور غیر مستقیم در زمینه تولید باند، گاز، ماسک و سایر اقلام پزشکی فعالیت می نماید.

 

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =