معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان تأکید کرد: رفع مشکلات تولیدکنندگان بایستی دغدغه همگان باشد

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از کارخانه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی شیخ صفی بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان صبح امروز از کارخانه فرش شیخ صفی واقع در شهرک صنعتی جی بازدید و از نزدیک در جریان روند کار این کارخانه قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید، با تأکید بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان، اظهار داشت: حمایت از تولیدات داخلی بالاخص تولیداتی که باعث ارزآوری برای کشور هستند، را بایستی در اولویت قرار دهیم.

احمدی افزود: رف مسائل و مشکلات تولیدکنندگان داخلی باید دغدغه همگان باشد و در این خصوص برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

گفتنی است، این کارخانه دارای دو فاز است که در زمینه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی فعالیت می نماید.

فاز ۱ کارخانه فرش شیخ صفی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و به طور مستقیم با ۱۷۰ نفر نیرو فعالیت می نماید و فاز ۲ آن نیز در حال جذب نیروی مورد نیاز و شروع فعالیت است.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =