معاون سیاسی فرمانداری اصفهان بر ضرورت ساماندهی آرایشگاه های زنانه و باغ تالارهای غیرمجاز تأکید کرد

قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: باید از فعالیت باغ تالارها و آرایشگاه های زنانه غیرمجاز جلوگیری و اقدامات لازم در خصوص ساماندهی آنها صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه)، کمیته امنیتی اجتماعی شهرستان به ریاست علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان پیرامون ساماندهی آرایشگاه های زنانه و باغ-تالارهای غیرمجاز محدوده اصفهان-بهارستان برگزار شد.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در این جلسه، تأکید کرد: اتاق اصناف بایستی بر واحدهای صنفی مجاز نظارت بیشتری داشته باشد.

وی افزود: باید از فعالیت باغ تالارها و آرایشگاه های زنانه غیرمجاز جلوگیری و اقدامات لازم در خصوص ساماندهی آنها صورت پذیرد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نه =