نشست فرماندار اصفهان با پرسنل فرمانداری

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در پی سلسله نشست های صمیمی فرماندار اصفهان با پرسنل فرمانداری، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با پرسنل فرمانداری، ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت امام رضا (علیه السلام) و دهه مبارک کرامت، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها فرار گرفت.

احمدی با تأکید بر لزوم خدمت حداکثری و بی منت به مردم، عنوان کرد: ما باید خود را خادم و خدمتگزار مردم بدانین و کار امروز را به فردا موکول نکنیم.

وی با اشاره به دو انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری، افزود: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

فرماندار اصفهان ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله بتوانیم انتخاباتی در تراز اصفهان و در کمال آرامش و امنیت و با رعایت مر قانون برگزار کنیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =