پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید در شهرستان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی، فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید در شهرستان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

جهاد سازندگی از جمله اولین نهادهای انقلابی بود که به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم محروم و کمک به  توسعه مناطق روستایی پا به عرصه حیات گذاشت.

۲۷ خرداد ماه که مصادف با سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی است، به نام (روز جهاد کشاورزی) نام گرفته و فرصتی فراهم کرده تا ضمن یادآوری و گرامیداشت فرهنگ ایثار و جهاد، دستاوردها و عملکرد وزارت جهاد کشاورزی را تبیین و عموم مردم را از طرح ها و برنامه های بخش کشاورزی کشور آگاه سازیم.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سازمان جهاد کشاورزی و تبریک هفته جهاد کشاورزی، این ایام فرخنده را به خانواده بزرگ کشاورزی شهرستان، و همه تلاشگران عرصه تولید و بهره برداران این عرصه دامی، باغی، زراعی و… صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید آنکه دست اندرکاران جهاد کشاورزی با خدمت رسانی هرچه بیشتر به کشاورزان شهرستان و با حضور فعال در روستاها بتوانند منشا خیر و برکت برای مردمان شریف این سرزمین سرسبز و پر خیر باشند.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                فرماندار  اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =