پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید در شهرستان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی، فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید در شهرستان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

جهاد سازندگی از جمله اولین نهادهای انقلابی بود که به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم محروم و کمک به  توسعه مناطق روستایی پا به عرصه حیات گذاشت.

۲۷ خرداد ماه که مصادف با سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی است، به نام (روز جهاد کشاورزی) نام گرفته و فرصتی فراهم کرده تا ضمن یادآوری و گرامیداشت فرهنگ ایثار و جهاد، دستاوردها و عملکرد وزارت جهاد کشاورزی را تبیین و عموم مردم را از طرح ها و برنامه های بخش کشاورزی کشور آگاه سازیم.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سازمان جهاد کشاورزی و تبریک هفته جهاد کشاورزی، این ایام فرخنده را به خانواده بزرگ کشاورزی شهرستان، و همه تلاشگران عرصه تولید و بهره برداران این عرصه دامی، باغی، زراعی و… صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید آنکه دست اندرکاران جهاد کشاورزی با خدمت رسانی هرچه بیشتر به کشاورزان شهرستان و با حضور فعال در روستاها بتوانند منشا خیر و برکت برای مردمان شریف این سرزمین سرسبز و پر خیر باشند.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                فرماندار  اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =