با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، پروژه مخزن ۱۰هزار متر مکعبی قاعمیه در منطقه ۱۳ اصفهان مورد بررسی قرار گرفت

تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: ضرورت تسریع در اجرای این پروژه و ممانعت از توقف هرگونه عملیات عمرانی توسط شهرداری در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه بررسی پروژه مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی قاعمیه در منطقه ۱۳ اصفهان به ریاست حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و با حضور نمایندگان شهرداری منطقه ۱۳ و شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در این جلسه، باتوجه به اهمیت اجرای این پروژه در زمینه تأمین آب برای شهروندان منطقه ۱۳ بالاخص رفع مشکل فشار آب در ساختمان های مرتفع این منطقه، عنوان کرد: ضرورت تسریع در اجرای این پروژه و ممانعت از توقف هرگونه عملیات عمرانی توسط شهرداری در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.

وی با اشاره به تأمین زمین معوض برای شهرداری منطقه ۱۳، افزود: گزینه های معرفی شده توسط شرکت آبفا ظرف ۱ ماه آینده توسط شهرداری منطقه ۱۳ بررسی و پس از بررسی اسناد مالکیت و قیمت پلاک ها، جلسه مجددی پیرامون اقدامات نهایی برگزار خواهد شد.

تأملی تصریح کرد: طرفین (شهرداری منطقه ۱۳ و شرکت آبفا) بر اجرای بی وقفه پروژه مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی قاعمیه تأکید داشتند و ان شاء الله مانعی در مسیر اجرای این پروژه نخواهد بود.

 

مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =