با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، مطالبات ساکنین شهرک شهید کشوری و عدم آنتن دهی موبایل در مجموعه صفه اصفهان بررسی شد

با حضور تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، مطالبات ساکنین شهرک شهید کشوری در خصوص صدور اسناد مالکیت ساختمان های آنها و همچنین عدم آنتن دهی موبایل در مجموعه صفه مورد بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان با اشاره به مطالبات ساکنین شهرک شهید کشوری در خصوص صدور اسناد مالکیت ساختمان های آنها و در ادامه پیگیری های فرمانداری اصفهان در راستای رفع مشکلات این شهرک، اظهار داشت: در نشستی با حضور نمایندگان شرکت عمران اسپادانا و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و مساعدت های جدید صورت گرفته، بحمد الله مشکل صدور اسناد مالکیت آپارتمان های این شهرک مرتفع گردید.

تأملی افزود: با پیگیری شرکت عمران اسپادانا و همکاری اداره کل ثبت اسناد استان، ان شاء الله از هفته آینده اسناد مالکیت ساکنین شهرک شهید کشوری صادر خواهد شد.

معاون هماهنگی عمرانی فرمانداری اصفهان عدم آنتن دهی و پوشش ضعیف موبایلی در مجموعه رفاهی تفریحی صفه را ازجمله نگرانی ها و دغدغه های مردم اصفهان، گردشگران و ساکنین این منطقه، برشمرد و عنوان کرد: در نشستی با حضور شهرداری منطقه ۵ اصفهان و معاونت ارتباطات سیار شرکت مخابرات استان، موضوع احداث BTS جدید موبایل در منطقه صفه تصویب و مورد تأکید قرار گرفت و مقرر گردید با همکاری شهرداری اصفهان و آماده سازی مقدمات محل استقرار BTS موبایل، موضوع تأمین اعتبار این پروژه که بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال است توسط شرکت مخابرات استان انجام شود.

وی افزود: ان شاء الله تا قبل از پایان سال جاری، شاهد بهره برداری از BTS موبایل جدید در این منطقه خواهیم بود.

 

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =