تقدیر جمعی از اهالی روستای کوی راه حق از اقدامات و پیگیری های فرماندار اصفهان

فرماندار اصفهان تأکید کرد: درآمدهای کوی راه حق بایستی افزایش یابد و سرانه های این منطقه نیز تقویت شود و امیدواریم بتوانیم اقدامات مؤثر و مفیدتری برای ساکنین این منطقه انجام دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، جمعی از اهالی روستای کوی راه حق به اتفاق دهیار و اعضای شورای اسلامی این روستا با حضور در فرمانداری اصفهان، از اقدامات، هماهنگی ها و پیگیری های مجدانه فرماندار اصفهان برای رفع موانع و مشکلات موجود در منطقه کوی راه حق تقدیر کردند.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، خاطرنشان کرد: مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند و مسئولین باید خود را خدمتگزار مردم بدانند.

احمدی با بیان اینکه حضور این جمع در فرمانداری دارای دو پیام است، افزود: پیام اول این است که مردم ما مردم قدردانی هستند و دوم اینکه مسئولین مدیون این مردمند و بایستی به طور شبانه روزی خدمتگزار آنها باشند.

وی تأکید کرد: درآمدهای کوی راه حق بایستی افزایش یابد و سرانه های این منطقه نیز تقویت شود و امیدواریم بتوانیم اقدامات مؤثر و مفیدتری برای ساکنین این منطقه انجام دهیم.

گفتنی است، کلنگ زنی و اجرای پروژه زیرگذر کوی راه حق، رفع نقاط حادثه خیز این منطقه، ساماندهی محور خلیج فارس، لکه گیری آسفالت این محور و غیره، ازجمله هماهنگی و پیگیری های فرماندار اصفهان در منطقه کوی راه حق بوده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 3 =