جلسه بررسی اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد

در نشستی، طرح های متقاضیان اخذ تسهیلات از محل اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بررسی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه بررسی اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان پیرامون بررسی طرح های متقاضیان اخذ تسهیلات از محل اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ برگزار شد.

 

 

 

مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =