جلسه کمیته سوخت شهرستان به ریاست تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت بازه های مصرف در بخش مصرف گاز توسط شرکت ملی گاز ایران اصلاح شده است که با تغییرات انجام شده، نارضایتی ناشی از افزایش نرخ گاز بها در دوره های قبلی اصلاح خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه کمیته سوخت شهرستان به ریاست حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و با حضور نمایندگان شرکت گاز استان، شرکت پخش فرآورده های نفتی، سازمان صمت و جهاد کشاورزی پیرامون بررسی آخرین وضعیت تأمین سوخت در بخش گاز، بنزین، گازوئیل، نفت گاز، گاز مایع و جایگاه های عرضه سوت، برگزار شد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در این جلسه، اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت بازه های مصرف در بخش مصرف گاز توسط شرکت ملی گاز ایران اصلاح شده است که با تغییرات انجام شده، نارضایتی ناشی از افزایش نرخ گاز بها در دوره های قبلی اصلاح خواهد شد.

تأملی با اشاره به توزیع گاز مایع و کپسول های گاز خانگی، افزود: شرکت پخش فرآورده های نفتی در این زمینه فرآیند جدیدی را از طریق سامانه صدف در دست اجرا دارد و تأیید نیاز متقاضیان در بخش اصناف توسط سازمان صمت و در بخش کشاورزی نیز توسط جهاد کشاورزی انجام می شود.

وی با اشاره به مشکلات ناشی از تأیید میزان سهمیه و مصرف کنندگانی که در سازمان صمت و جهاد کشاورزی تعریف نشده اند و همچنین اختلالات سامانه، عنوان کرد: مشکلات احتمالی موجود توسط سازمان صمت و جهاد کشاورزی احصاء و در نشست مشترکی با شرکت پخش فرآورده های نفتی نسبت به بررسی این مشکلات و رفع موانع در سطح استان و ملی تصمیماتی اتخاذ و اقدامات مقتضی انجام خواهد شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + دوازده =