حضور معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر

قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان با حضور در اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر، از کادر سختکوش و زحمتکش این اداره تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت پنجم تیر ماه روز مبارزه با مواد مخدر، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان امروز (دوشنبه) با حضور در اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، ضمن تبریک هفته مبارزه با مواد مخدر، از کادر زحمتکش و سختکوش این اداره تقدیر کرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =