در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، سرهنگ پاسدار محمدحسین الیاسی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) معرفی شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بسیج بیش از انجام مأموریت های خاص سازمانی برای منطقه تحت پوشش خود می تواند محور هم افزایی، همدلی و هماهنگی بیشتر برای کار ارزشمند و مورد نیاز در این منطقه باشد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (علیه السلام)، ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم، عنوان کرد: پیشتازی سپاه در ایجاد ساختارهای مورد نیاز منطقه تحت پوشش آن ناحیه و ایجاد هماهنگی، همدلی و هم افزایی برای پیشبرد بهتر امور شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان ایجاد هم افزایی با بهره گیری از ظرفیت مدیران و نیروهای بسیجی را یک ضرورت دانست و تأکید کرد: بسیج بیش از انجام مأموریت های خاص سازمانی برای منطقه تحت پوشش خود می تواند محور هم افزایی، همدلی و هماهنگی بیشتر برای کار ارزشمند و مورد نیاز در این منطقه باشد.

احمدی افزود: امیدواریم این انتصاب زمینه ساز تسریع فعالیت های سازمانی و برون سازمانی بسیج در این منطقه بشود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری، خاطرنشان کرد: تبیین دستاوردها، خدمات، امیدآفرینی و همچنین ایجاد همدلی و هم افزایی را بایستی مورد توجه ویژه قرار دهیم و در راستای عملی کردن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تلاش کنیم.

گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از خدمات سرهنگ پاسدار محسن حاجی عرب تقدیر و سرهنگ پاسدار محمدحسین الیاسی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (علیه السلام) معرفی شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =