فرماندار اصفهان: باید تلاش کنیم تا پرچم دینداری و انقلابیگری اصناف را بیش از پیش به نمایش گذاریم

با حضور فرماندار اصفهان، از خانواده های شهدای اصناف تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز اصناف، با حضور در اتاق اصناف اصفهان، یادآوری و شکر گزاری خدمات اصناف را حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: نقش اصناف در دوره های مختلف تاریخی در اجرای احکام دینی، عدالت محوری، رسیدگی به محرومین و برگزاری آیین های دینی و همچنین کمک به علما و حوزه های دینی، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

فرماندار اصفهان به نقش اصناف در دوران قبل و بعد از انقلاب نیز اشاره کرد و افزود: خدمات ارزنده اصناف در ادوار مختلف بسیار برجسته بوده است اما مظاهر دینداری و انقلابی بودن آنها به خوبی تبیین نشده است.

احمدی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «دشمن به دنبال گرفتن ایمان و امید مردم است»، خاطرنشان کرد: ما برای تقویت ایمان و امید مردم بایستی بیش از پیش کار کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان درصدد هستند تا پیشرفت های ما را به عنوان ضعف و مشکلات کشور را لاینحل نشان دهند و یأس و ناامیدی را القا کنند، اظهار داشت: ما موظفیم حقایق و مشکلات را به درستی تبیین کنیم و با ارائه راهکارهای مناسب درصدد رفع آنها باشیم.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: بحمد الله به همت مسئولان استان، بخشی از مشکلات حوزه تولید مرتفع گردیده و بخش دیگری از آنها در دست بررسی و اقدام است.

احمدی افزود: در حوزه خدمات، ساخت مسکن و آموزش و پرورش نیز اقدامات خوبی در این دولت انجام شده که یأس و ناامیدی دشمنان را به همراه داشته است.

وی با اشاره به حضور اصناف در همه صحنه های حمایت از نظام و انقلاب، اذعان داشت: اصناف هیچگاه با دشمنان همراهی نکرده اند و مشکلات احتمالی موجود را از طریق نمایندگان خود و با گفتگو و پیگیری های مجدانه و قانونی مرتفع ساخته اند.

فرماندار اصفهان افزود: ما شاهد تحول در اصناف و اتاق اصناف و پیگیری مجدانه امور هستیم و دولت خود را ملزم به پشتیبانی از اصناف می داند.

احمدی با بیان اینکه دشمنان به دنبال ترویج بی دینی و بی بند و باری در جامعه هستند که مظهر اصلی آن بی حجابی است، تأکید کرد: عدم سرویس دهی به افراد بی حجاب، ازجمله مواردی است که اصناف باید مورد توجه ویژه قرار دهند و تلاش کنیم تا با تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر و با هم افزایی و هماهنگی بیشتر پرچم دینداری و انقلابیگری اصناف را به معرض نمایش گذاریم.

در پایان، با حضور فرماندار اصفهان، از خانواده های شهدای اصناف تقدیر شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =