نخستین جلسه کمیته رسانه ای قرارگاه عفاف و حجاب به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: اتاق فکری در دستگاه های مختلف تشکیل و پیرامون عفاف و حجاب تبادل نظر گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، نخستین جلسه کمیته رسانه ای قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان به ریاست علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان و با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های مختلف شهرستان برگزار شد.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: دشمنان با استفاده از فضای رسانه ای به دنبال ترویج بی حجابی و بی بند و باری در جامعه هستند که باید با هم افزایی و هماهنگی لازم در این راستا اقدام نماییم.

وی تأکید کرد: اتاق فکری در دستگاه های مختلف تشکیل و پیرامون عفاف و حجاب تبادل نظر گردد.

قاسمی افزود: رعایت حجاب در کشور ما قانون است و عدم ارائه خدمات و سرویس دهی به افراد بی حجاب باید در اولویت برنامه های دستگاه های اجرایی باشد.

 

 

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =