پنجمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان به ریاست تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: قریب به ۱۰۰ پروژه محرک توسعه و بازآفرینی شهری در ۱۵ محله در سطح شهر اصفهان بررسی و تأیید شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در پنجمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان اصفهان، با بیان اینکه در این جلسه، پروژه های محرک توسعه و طرح های بازآفرینی ویژه محله های شهر اصفهان ارائه، بررسی و تصویب گردید، عنوان کرد: تاکنون طرح های بازآفرینی ۶ محله از ۱۵ محله منتخب اصفهان در ستاد بازآفرینی شهری شهرستان مطرح و تصویب شده است.

تأملی با بیان اینکه قریب به ۱۰۰ پروژه محرک توسعه و بازآفرینی شهری در ۱۵ محله در سطح شهر اصفهان بررسی و تأیید شده است، افزود: این پروژه ها در ردیف های اعتباری بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری اصفهان پیش بینی شده و در دستور کار آن قرار گرفته است و در این سال حدود ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار به این پروژه ها اختصاص یافته است.

وی اظهار داشت: باتوجه به برنامه های گسترده و حساسیت دولت سیزدهم به موضوع مسکن، مأموریت بازآفرینی شهری و نوسازی بافت های فرسوده به طور ویژه در دستور کار فرمانداری اصفهان قرار دارد و جلسات آن ماهیانه برگزار می گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان افزود: امیدواریم با استمرار این جلسات، تهیه طرح های مناسب و همکاری دستگاه های اجرایی در جهت بازآفرینی و بهینه سازی زیست همشهریان عزیز در محله های فرسوده و کم برخوردار مؤثر باشیم و همچنین بتوانیم کمک قابل ملاحظه ای به فرآیند تولید مسکن در شهرستان بنماییم.

تأملی با بیان اینکه از سال ۱۳۹۱ تا ۱۴۰۰ قریب به ۱۰ پروژه محرک توسعه در کل شهر اصفهان اجرا شده است، تصریح کرد: با استقرار دولت سیزدهم و همکاری مجموعه مدیریت شهری در حوزه بافت های فرسوده، ۱۰۰ پروژه در سال ۱۴۰۲ در دستور کار شهرداری اصفهان قرار گرفته است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =