پنجمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان به ریاست تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: قریب به ۱۰۰ پروژه محرک توسعه و بازآفرینی شهری در ۱۵ محله در سطح شهر اصفهان بررسی و تأیید شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در پنجمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان اصفهان، با بیان اینکه در این جلسه، پروژه های محرک توسعه و طرح های بازآفرینی ویژه محله های شهر اصفهان ارائه، بررسی و تصویب گردید، عنوان کرد: تاکنون طرح های بازآفرینی ۶ محله از ۱۵ محله منتخب اصفهان در ستاد بازآفرینی شهری شهرستان مطرح و تصویب شده است.

تأملی با بیان اینکه قریب به ۱۰۰ پروژه محرک توسعه و بازآفرینی شهری در ۱۵ محله در سطح شهر اصفهان بررسی و تأیید شده است، افزود: این پروژه ها در ردیف های اعتباری بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری اصفهان پیش بینی شده و در دستور کار آن قرار گرفته است و در این سال حدود ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار به این پروژه ها اختصاص یافته است.

وی اظهار داشت: باتوجه به برنامه های گسترده و حساسیت دولت سیزدهم به موضوع مسکن، مأموریت بازآفرینی شهری و نوسازی بافت های فرسوده به طور ویژه در دستور کار فرمانداری اصفهان قرار دارد و جلسات آن ماهیانه برگزار می گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان افزود: امیدواریم با استمرار این جلسات، تهیه طرح های مناسب و همکاری دستگاه های اجرایی در جهت بازآفرینی و بهینه سازی زیست همشهریان عزیز در محله های فرسوده و کم برخوردار مؤثر باشیم و همچنین بتوانیم کمک قابل ملاحظه ای به فرآیند تولید مسکن در شهرستان بنماییم.

تأملی با بیان اینکه از سال ۱۳۹۱ تا ۱۴۰۰ قریب به ۱۰ پروژه محرک توسعه در کل شهر اصفهان اجرا شده است، تصریح کرد: با استقرار دولت سیزدهم و همکاری مجموعه مدیریت شهری در حوزه بافت های فرسوده، ۱۰۰ پروژه در سال ۱۴۰۲ در دستور کار شهرداری اصفهان قرار گرفته است.

 

مطالب مشابه

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، اقدامات انجام شده در خصوص مناسب سازی معابر و پیاده روها و اماکن در شهرستان بررسی شد.

۲۲ مرداد ۱۴۰۲

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =