پیام فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندر کاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می نماید و می تواند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نماید.

نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» اقدامی ارزشمند و فرصتی مغتنم برای تجلیل از تلاش های صادقانه خادمین بخش مدیریت شهری و روستایی به شمار می رود.

بدینوسیله فرارسیدن این روز بزرگ را به همه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان اصفهان، تبریک عرض نموده، امید است، همواره در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العضمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش شهرها و روستاهای شهرستان در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و عمرانی باشیم.

                                                                                                                        محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =