پیام فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندر کاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می نماید و می تواند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نماید.

نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» اقدامی ارزشمند و فرصتی مغتنم برای تجلیل از تلاش های صادقانه خادمین بخش مدیریت شهری و روستایی به شمار می رود.

بدینوسیله فرارسیدن این روز بزرگ را به همه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان اصفهان، تبریک عرض نموده، امید است، همواره در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العضمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش شهرها و روستاهای شهرستان در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و عمرانی باشیم.

                                                                                                                        محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =