به مناسبت گرامیداشت روز بزرگ خبرنگار، فرماندار اصفهان از خبرنگاران خبرگزاری ایرنا تجلیل کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: هر خبری که توسط خبرنگاران تولید شود و برای مردم امیدآفرین باشد، تیری به قلب دشمن و باعث امید برای دوست داران این کشور است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت روز بزرگ خبرنگار، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در محل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، این روز بزرگ را به دست اندر کاران عرصه خبر در این خبرگزاری تبریک و از زحمات شبانه روزی آنان تجلیل کرد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: هر خبری که توسط خبرنگاران تولید شود و برای مردم امیدآفرین باشد، تیری به قلب دشمن و باعث امید برای دوست داران این کشور است.

احمدی افزود: رسالت بزرگ خبرنگاران تبیین و انعکاس دقیق و صحیح وقایع برای مردم است که از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

 

مطالب مشابه

وزیر کشور عنوان کرد: کسی نباید امنیت روانی مردم را با اخبار دروغین و شایعات مخدوش کند، امروز زمینه بسیار خوبی برای رقابت وجود دارد و ۱۵ هزار نفر برای مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده‌اند که بی سابقه است.

۲۸ بهمن ۱۴۰۲

مؤمنی عنوان کرد: ساماندهی انتخاباتی به صورت منطقه به منطقه، شعبه به شعبه، انفرادی ‌و تخصصی/ پیگیری ماموریت ها به صورت بازآموزی، تمرین و مانور در مهلت باقی مانده تا انتخابات انجام می شود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست مشترک مسئولان ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات با نمایندگان فرماندار، با بیان اینکه هر کاندیدا به ازای هر ۵ شعبه می تواند یک نماینده داشته باشد، اظهار داشت: اطلاعات اعضای شعب بایستی طبق جدول زمان بندی تا مهلت تعیین شده وارد سامانه و […]

۱۹ دی ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مخاطبین دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی می توانند نقش مؤثری در افزایش مشارکت در انتخابات داشته باشند که بایستی با ظرفیت شناسی و ارتباط صحیح با آنها این بستر را فراهم سازیم.

۹ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =