جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان به ریاست تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، اقدامات انجام شده در خصوص مناسب سازی معابر و پیاده روها و اماکن در شهرستان بررسی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان به ریاست تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان پیرامون ارائه گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی در جشنواره شهید رجائی توسط اداره بهزیستی، ارائه گزارش توسط پلیس راهور مرکز استان در راستای اقدامات پیشگیرانه از تردد وسایل حمل و نقل بالاخص وسایل نقلیه موتوری در معابر و پیاده روها، ارائه گزارش اقدامات انجام شده توسط کمیسیون بانک ها در زمینه مصوبه شماره ۲ کمیته مناسب سازی قبلی شهرستان و همچنین ارائه چک لیست های نظارتی ابلاغی در خصوص پایان کار و ارائه اقدامات انجام شده توسط شهرداری اصفهان در خصوص مصوبات قبلی کمیته مناسب سازی شهرستان برگزار گردید.

 

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =