دیدار حضوری و چهره به چهره فرماندار اصفهان با اهالی روستاهای قهاب شمالی

فرماندار اصفهان در پایان، در جلسه جمع بندی که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید با اشاره به مسائل و مشکلات روستاهای قهاب شمالی، بر لزوم بررسی و پیگیری مجدانه برای تسریع در رفع آنها تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در ادامه سلسله ملاقات های هفتگی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان اصفهان با شهروندان مناطق مختلف شهرستان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در دبیرستان پسرانه امیرکبیر واقع در شهر قهجاورستان با جمع کثیری از اهالی روستاهای قهاب شمالی به صورت حضوری و چهره به چهره ملاقات و از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

در این ملاقات که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مختلف و همچنین معاونین، بخشدار مرکزی و مشاورین افتخاری فرماندار اصفهان در حوزه های مختلف برگزار گردید، تعداد زیادی از ساکنین روستاهای قهاب شمالی با مراجعه حضوری، درخواست های خود را در زمینه تفکیک اراضی، انشعابات آب و برق، واحدهای تولیدی، اشتغال، بیمه درمانی، تأمین اجتماعی، ورزش، آموزش و غیره،

مطرح کردند که حتی الامکان در محل بررسی و پیگیری شد.

گفتنی است، فرماندار اصفهان در پایان، در جلسه جمع بندی که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید با اشاره به مسائل و مشکلات روستاهای قهاب شمالی، بر لزوم بررسی و پیگیری مجدانه برای تسریع در رفع آنها تأکید کرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =