دیدار حضوری و چهره به چهره فرماندار اصفهان با اهالی روستاهای قهاب شمالی

فرماندار اصفهان در پایان، در جلسه جمع بندی که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید با اشاره به مسائل و مشکلات روستاهای قهاب شمالی، بر لزوم بررسی و پیگیری مجدانه برای تسریع در رفع آنها تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در ادامه سلسله ملاقات های هفتگی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان اصفهان با شهروندان مناطق مختلف شهرستان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در دبیرستان پسرانه امیرکبیر واقع در شهر قهجاورستان با جمع کثیری از اهالی روستاهای قهاب شمالی به صورت حضوری و چهره به چهره ملاقات و از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

در این ملاقات که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مختلف و همچنین معاونین، بخشدار مرکزی و مشاورین افتخاری فرماندار اصفهان در حوزه های مختلف برگزار گردید، تعداد زیادی از ساکنین روستاهای قهاب شمالی با مراجعه حضوری، درخواست های خود را در زمینه تفکیک اراضی، انشعابات آب و برق، واحدهای تولیدی، اشتغال، بیمه درمانی، تأمین اجتماعی، ورزش، آموزش و غیره،

مطرح کردند که حتی الامکان در محل بررسی و پیگیری شد.

گفتنی است، فرماندار اصفهان در پایان، در جلسه جمع بندی که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید با اشاره به مسائل و مشکلات روستاهای قهاب شمالی، بر لزوم بررسی و پیگیری مجدانه برای تسریع در رفع آنها تأکید کرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شش =