فرماندار اصفهان بر لزوم شناسایی دقیق شهدای والامقام در محلات شهرستان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: تا ۱ سال آینده نباید در محلات اصفهان از برگزاری یادواره های شهدا طبق الگوهای تعریف شده و جدول زمان بندی تعیین شده، غفلت شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کنگره شهدای شهرستان، با بیان اینکه کنگره شهدا در شهرستان هایی که بیش از ۲ هزار شهید والامقام را تقدیم انقلاب کرده اند در سطح ملی برگزار می گردد و با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز دیدار داشته اند، تأکید کرد: ما باید در شهرستان اصفهان بویژه شهر اصفهان از هرگونه موازی کاری در برگزاری کنگره ملی شهدا با استان اجتناب کنیم و مسئولیت عمق بخشی به موضوع کنگره شهدا و برگزاری یادواره های شهدا در سطح منطقه ای و محله ای را برعهده بگیریم و در این راستا برنامه ریزی نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: اصلی ترین وظیفه کنگره شهدای شهرستان برگزاری یادمان ها و یادواره های شهدا در مناطق و محلات است.

احمدی عنوان کرد: رئیس ستاد یادواره شهدای منطقه را مشخص و ساختاری را تعریف نماییم و دستورکار و برنامه مناطق را تعیین کنیم.

وی بر لزوم شناسایی شهدا، تأکید کرد و گفت: کمیته جمع آوری در مناطق بایستی فعال گردد چراکه موضوع کنگره و یادواره شهدا عملیاتی فرهنگی است.

فرماندار اصفهان افزود: نرم افزار اطلاعات شهدای مدفون در گلستان شهدا دارای دسترسی محلی برای تکمیل اطلاعات شهدا بشود تا با همکاری بسیج و شهرداری بتوانیم شناسنامه دقیقی از شهدای هر محله را ارائه نماییم.

احمدی تصریح کرد: تا ۱ سال آینده نباید در محلات اصفهان از برگزاری یادواره های شهدا طبق الگوهای تعریف شده و جدول زمان بندی تعیین شده، غفلت شود.

وی افزود: علاوه بر ۱۵ منطقه شهری اصفهان، با همکاری ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) و بخشداری مرکزی برای شهرهای بهارستان، زیار و قهجاورستان و همچنین برای روستاها به صورت دهستانی پیشنهاد اجرایی و ساختاری را که باید تعریف شود به منظور عملیات شناسایی شهدا و برگزاری یادواره شهدا در جلسه آتی مطرح گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هشت =