فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید دبیرخانه دائمی برای مناسبت های دفاع مقدس داشته باشیم

با حضور فرماندار اصفهان، علی حاجیان به عنوان مشاور افتخاری فرماندار و مسئول هماهنگی امور یادمان های شهدای گمنام شهرستان اصفهان معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان، با تأکید بر اینکه ما باید دبیرخانه دائمی پیرامون مناسبت های دفاع مقدس بالاخص موضوع آزادگان داشته باشیم، عنوان کرد: این دبیرخانه نیازمند اتاق فکر و اعضای دائمی است که بایستی با همکاری بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه و دیگر مؤسسات و مراکز وابسته به امور آزادگان و ایثارگران تشکیل گردد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه جدول زمان بندی تهیه و برنامه ریزی دقیقی برای دعوت از آزادگان برای حضور در ادارات و همچنین حضور رؤسای ادارات در منزل آزادگان صورت پذیرد، افزود: آزادگان شهرستان به نواحیه ۴گانه مقاومت بسیج معرفی شوند تا برنامه ریزی لازم برای دیدار با این عزیزان و خانواده های آنها صورت پذیرد.

احمدی تصریح کرد: شهرداری با فضاسازی مناسب، فعالیت رسانه های مرتبط با شهرداری و همکاری با برنامه های بنیاد شهید و دیگر دستگاه های متولی ایثارگران و آزادگان، همچون گذشته رویداد ویژه ای را در سالروز ورود آزادگان به میهن، رقم بزنند.

وی افزود: به مناسبت  گرامیداشت سالروز ورود غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن عزیزمان، دستگاه های متولی با مکاتبه و پیگیری های لازم نسبت به ارائه خدمات آزادگان به مردم و تسریع در ارائه خدمات عمومی دستگاه های اجرایی به آزادگان و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان با اشاره به قرار داشتن در آستانه هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: باتوجه به نامگذاری روزهای هفته دفاع مقدس، دستگاه های مرتبط برنامه های خاصی را پیش بینی کنند و جلسات اجرایی نیز در این خصوص برگزار خواهد شد.

احمدی به اهمیت تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: امسال همایش تجلیل از زنان ایثارگر و همسران ایثارگران در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد که دستگاه های اجرایی بایستی همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.

وی افزود: با همکاری بین دستگاهی، اقدامات ویژه ای در سطح محلات نیز انجام گردد.

گفتنی است، در پایان با حضور فرماندار اصفهان، علی حاجیان به عنوان مشاور افتخاری فرماندار و مسئول هماهنگی امور یادمان های شهدای گمنام شهرستان اصفهان معرفی شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =