فرماندار اصفهان تدبیر و برنامه ریزی برای مدیریت بازار با مشارکت بازاریان را ضروری دانست

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تجربیات گذشته بیانگر آن است که هر کجا کار را به دست خود مردم سپرده ایم و ما تسهیلگر امور مردم بوده ایم، به نحو احسن امور را پیش برده اند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته اجرایی تأسیس هیأت امنای بازار بزرگ اصفهان، تدبیر و برنامه ریزی برای مدیریت بازار با مشارکت بازاریان را امری ضروری دانست و اظهار داشت: تجربیات گذشته بیانگر آن است که هر کجا کار را به دست خود مردم سپرده ایم و ما تسهیلگر امور مردم بوده ایم، به نحو احسن امور را پیش برده اند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه مطالعات و بررسی هایی درخصوص تأسیس هیأت امنای بازار بزرگ در پژوهشکده شورای شهر اصفهان انجام شده است، افزود: سطح مشارکت و همکاری بازاریان برای منطقه بندی بازار بایستی بالاترین باشد.

احمدی بر لزوم تشکیل دبیرخانه در منطقه ۳ اصفهان تأکید کرد و گفت: منطقه بندی با توافق میراث فرهنگی و اصناف بازار و تعیین فرآیند انتخاب نمایندگان هر منطقه، چگونگی و زمان بندی برگزاری انتخابات هیأت مدیره، ازجمله وظایف دبیرخانه است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =