فرماندار اصفهان تدبیر و برنامه ریزی برای مدیریت بازار با مشارکت بازاریان را ضروری دانست

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تجربیات گذشته بیانگر آن است که هر کجا کار را به دست خود مردم سپرده ایم و ما تسهیلگر امور مردم بوده ایم، به نحو احسن امور را پیش برده اند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته اجرایی تأسیس هیأت امنای بازار بزرگ اصفهان، تدبیر و برنامه ریزی برای مدیریت بازار با مشارکت بازاریان را امری ضروری دانست و اظهار داشت: تجربیات گذشته بیانگر آن است که هر کجا کار را به دست خود مردم سپرده ایم و ما تسهیلگر امور مردم بوده ایم، به نحو احسن امور را پیش برده اند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه مطالعات و بررسی هایی درخصوص تأسیس هیأت امنای بازار بزرگ در پژوهشکده شورای شهر اصفهان انجام شده است، افزود: سطح مشارکت و همکاری بازاریان برای منطقه بندی بازار بایستی بالاترین باشد.

احمدی بر لزوم تشکیل دبیرخانه در منطقه ۳ اصفهان تأکید کرد و گفت: منطقه بندی با توافق میراث فرهنگی و اصناف بازار و تعیین فرآیند انتخاب نمایندگان هر منطقه، چگونگی و زمان بندی برگزاری انتخابات هیأت مدیره، ازجمله وظایف دبیرخانه است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =