فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت

فرماندار اصفهان در پیامی، سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران اسلامی دوران سخت و طاقت فرسای جنگ تحمیلی را با عزت و اقتدار پیمود، ایرانی که مردمانش به ندای رهبر فرزانه خود لبیک گفتند و تا پای جان برای شرف، عزت و سربلندی و برای امنیت و آسایش خویش در برابر جلادان تاریخ ایستادند. در این میان آزادگان سرافراز با رشادت و ایثارگری در چشمه سار زلال رحمت الهی، زشتی‌ها و کژی‌ها را از روان خویش پاک ساخته و با مقاومت و پایداری از دین و ارزش های اسلامی دفاع کردند.

اینجانب ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود تاریخی و غرور آفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همگان را ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه ایزد منان مسألت می نمایم.

محمدعلی احمدی

فرماندار اصفهان

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =