فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت

فرماندار اصفهان در پیامی، سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران اسلامی دوران سخت و طاقت فرسای جنگ تحمیلی را با عزت و اقتدار پیمود، ایرانی که مردمانش به ندای رهبر فرزانه خود لبیک گفتند و تا پای جان برای شرف، عزت و سربلندی و برای امنیت و آسایش خویش در برابر جلادان تاریخ ایستادند. در این میان آزادگان سرافراز با رشادت و ایثارگری در چشمه سار زلال رحمت الهی، زشتی‌ها و کژی‌ها را از روان خویش پاک ساخته و با مقاومت و پایداری از دین و ارزش های اسلامی دفاع کردند.

اینجانب ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود تاریخی و غرور آفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همگان را ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه ایزد منان مسألت می نمایم.

محمدعلی احمدی

فرماندار اصفهان

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نه =