فرماندار اصفهان: معرفی اقدامات انجام شده و در دست اجرای دولت به مردم باعث امیدآفرینی در جامعه می شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: بررسی ها و نظرسنجی ها بیانگر آن است که امسال انتخاباتی سالم، رقابتی، امن و با مشارکت حداکثری در پیش خواهیم داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دولت، با اشاره به شخصیت والای شهیدان رجائی و باهنر، خاطرنشان کرد: ماندگاری این دو شهید عالیقدر در اذهان مردم به عنوان افراد شاخص خدمتگزار به دلیل روح ولایتمداری و خدمت رسانی آنها بود و در هفته دولت باید تلاش کنیم تا شهیدان رجائی و باهنر را بیش از پیش به جامعه معرفی کنیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه ما در هفته دولت بایستی خدمات نظام ولایی، غفلت نکردن از ضعفا و توجه به مناطق محروم را به مردم معرفی کنیم، افزود: بایستی خدمات دولت سیزدهم را به طور ویژه به مردم معرفی کنیم چون حرف و شعار این دولت با آرمان های انقلاب منطبق بوده است و این دولت خود را ملزم به تبعیت از دستورات رهبر فرزانه انقلاب می داند.

احمدی با بیان اینکه اعلام خدمات انجام شده و در دست اجرای دولت باعث امیدآفرینی در جامعه و مأیوس کردن دشمنان می شود، تصریح کرد: برنامه ریزی برای ارائه خدمات ویژه در هفته دولت، ارتباطات قوی تر، افتتاح پروژه های دستگاه های اجرایی، تبلیغات در سطح شهرها و روستاها توسط شهرداری ها و دهیاری ها، تبلیغات و فضاسازی پیرامون بزرگداشت هفته دولت در سطح ادارات شهرستان، برپایی نمایشگاه در این هفته، برگزاری آیین ها و مراسم تحت عنوان یادواره شهدای کارمند و روز بزرگداشت رجایی و باهنر در هشتم شهریور ماه توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، استقرار میزخدمت و تجلیل از کارمندان فعال دولت، ازجمله اقداماتی است که در هفته دولت بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی افزود: رسانه ها بالاخص صدا و سیما نقش مهمی در اطلاع رسانی و تبیین اقدامات انجام شده توسط دولت برعهده دارند و در این هفته باید برنامه های ویژه ای داشته باشند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه امیدآفرینی در جامعه باعث مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو می شود و دشمنان به طرق مختلف به دنبال ناامید کردن مردم هستند، عنوان کرد: بررسی ها و نظرسنجی ها بیانگر آن است که امسال انتخاباتی سالم، رقابتی، امن و با مشارکت حداکثری در پیش خواهیم داشت.

 

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =