در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات عمرانی مدارس بررسی شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: دستگاه های ذی ربط بایستی نسبت به رفع مشکلات مربوط به انشعابات مدارس نوساز تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید، اقدام نمایند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته، به همراه مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۴ از مدرسه خیرساز حاج علی لباف واقع در ناحیه ۴ بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این مدرسه قرار گرفت .

گفتنی است این مدرسه توسط خیرین نیک اندیش بنا شده که از آغاز سال تحصیلی جدید به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار اصفهان پس از این بازدید، در نشستی با مدیران دستگاه های ذی ربط، مشکلات عمرانی مدارس، را مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی با اشاره به کمبودهای موجود در آموزش و پرورش، تأکید کرد: ما باید با اراده و همکاری مجدانه تا قبل از بازگشایی مدارس، مشکلات آموزش و پرورش در عرصه های مختلف را مرتفع سازیم.

فرماندار اصفهان افزود: دستگاه های ذی ربط بایستی نسبت به رفع مشکلات مربوط به انشعابات مدارس نوساز تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید، اقدام نمایند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =