در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات عمرانی مدارس بررسی شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: دستگاه های ذی ربط بایستی نسبت به رفع مشکلات مربوط به انشعابات مدارس نوساز تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید، اقدام نمایند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته، به همراه مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۴ از مدرسه خیرساز حاج علی لباف واقع در ناحیه ۴ بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این مدرسه قرار گرفت .

گفتنی است این مدرسه توسط خیرین نیک اندیش بنا شده که از آغاز سال تحصیلی جدید به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار اصفهان پس از این بازدید، در نشستی با مدیران دستگاه های ذی ربط، مشکلات عمرانی مدارس، را مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی با اشاره به کمبودهای موجود در آموزش و پرورش، تأکید کرد: ما باید با اراده و همکاری مجدانه تا قبل از بازگشایی مدارس، مشکلات آموزش و پرورش در عرصه های مختلف را مرتفع سازیم.

فرماندار اصفهان افزود: دستگاه های ذی ربط بایستی نسبت به رفع مشکلات مربوط به انشعابات مدارس نوساز تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید، اقدام نمایند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =