فرماندار اصفهان از قریب الوقوع بودن دومین سفر استاندار و اعضای شورای اداری استان به شهرستان اصفهان خبر داد

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی من جمله آبفا اقدامات مثبتی را که تاکنون انجام شده است در هفته دولت برای مردم تبیین و به اطلاع آنها برسانند که این مهم باعث امیدآفرینی در جامعه می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی اجرای مصوبات شورای اداری مشترک استان و شهرستان، با تأکید بر لزوم پیگیری اجرای مصوبات شورای اداری مشترک استان و شهرستان، اظهار داشت: مصوباتی که پیرو این مصوبات داشته ایم باید ذیل آنها الحاق شده و با جدیت پیگیری شود.

فرماندار اصفهان از مرحله دوم سفر استاندار و اعضای شورای اداری استان به شهرستان اصفهان خبر داد و افزود: بررسی میزان پیشرفت مصوبات سفر اول در مرحله دوم سفر استاندار و اعضای شورای اداری استان به شهرستان در دستور کار قرار دارد.

احمدی تصریح کرد: هر چند منطقه اصفهان تحت عنوان یک ناحیه و هر دهستان نیز به ۴ بخش برای بازدید و تصویب مصوبات شورای اداری مشترک استان و شهرستان در مرحله دوم سفر استاندار جناب آقای دکتر مرتضوی به شهرستان اصفهان تعیین شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات مثبتی من جمله ساماندهی محور خلیج فارس برای ساکنین بهارستان و جنوب اصفهان انجام شده است، افزود: ساکنین این منطقه این اقدامات را برای خدمت بیشتر به مردم تلقی می کنند، از این رو این اقدامات بایستی بیشتر اطلاع رسانی شود و تلاش کنیم مواردی نیز که مصوب نشده است، مصوب کنیم.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی من جمله آبفا اقدامات مثبتی را که تاکنون انجام شده است در هفته دولت برای مردم تبیین و به اطلاع آنها برسانند که این مهم باعث امیدآفرینی در جامعه می شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =