فرماندار اصفهان: اقتصاد، تولید، علم آموزی و آسایش و آرامش مردم مرهون امنیت است

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: همه ما باید خود را موظف بدانیم که عضوی از بسیج هستیم و کنگره شهدا نیز ذیل سیاستگذاری های بسیج و سپاه عمل می کند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کنگره شهدای خوراسگان، با بیان اینکه دشمنان همواره درصدد توطئه و طراحی های پیچیده ای علیه نظام  و کشور ما بوده اند، اظهار داشت: اقتصاد، تولید، علم آموزی و آسایش و آرامش مردم مرهون امنیت جامعه است و نیروهای نظامی و انتظامی نقش بسزایی در برقراری امنیت ایفا می نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: اقدامات مثبتی در حوزه عفاف و حجاب انجام و زیرساخت ها و ظرفیت های خوبی در این راستا به کار گرفته شده است.

احمدی همدلی، وحدت، محور قرار دادن بسیج و قدردانی از شرایط موجود را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: همه ما باید خود را موظف بدانیم که عضوی از بسیج هستیم و کنگره شهدا نیز ذیل سیاستگذاری های بسیج و سپاه عمل می کند.

وی افزود: سیاست های کنگره بایستی اینگونه باشد که نخبگان حوزه های مختلف را انتخاب و از آنها تقدیر کنیم و بخواهیم که اقداماتشان را به نام شهدا انجام دهند.

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =