فرماندار اصفهان بر لزوم انجام کار تیمی در برگزاری انتخابات سال جاری تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته ساماندهی رؤسای ستادهای ۱۹گانه مناطق اصفهان، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون ۴ راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت در انتخابات، تأکید کرد: رؤسای ستادهای مناطق باید پیرامون تحقق این چهار راهبرد اصلی در انتخابات برنامه ریزی کنند.

احمدی افزود: ان شاء الله با همدلی و هم افزایی تمامی عوامل و دست اندر کاران انتخابات بتوانیم در راستای عملیاتی و اجرایی کردن چهار راهبرد پیشنهادی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انتخابات سال جاری گام های مؤثری برداریم.

وی  عنوان کرد: ما برای انتخابات امسال نیاز به آموزش های فوق العاده ای داریم که مستلزم انگیزه، ساخها و ساز و کار اجرایی و مدون است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت انجام کار تیمی در برگزاری انتخابات پیش رو افزود: ما به دنبال کار تیمی با منطق تیم و چینش هستیم.

احمدی تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =