فرماندار اصفهان بر لزوم انجام کار تیمی در برگزاری انتخابات سال جاری تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته ساماندهی رؤسای ستادهای ۱۹گانه مناطق اصفهان، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون ۴ راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت در انتخابات، تأکید کرد: رؤسای ستادهای مناطق باید پیرامون تحقق این چهار راهبرد اصلی در انتخابات برنامه ریزی کنند.

احمدی افزود: ان شاء الله با همدلی و هم افزایی تمامی عوامل و دست اندر کاران انتخابات بتوانیم در راستای عملیاتی و اجرایی کردن چهار راهبرد پیشنهادی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انتخابات سال جاری گام های مؤثری برداریم.

وی  عنوان کرد: ما برای انتخابات امسال نیاز به آموزش های فوق العاده ای داریم که مستلزم انگیزه، ساخها و ساز و کار اجرایی و مدون است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت انجام کار تیمی در برگزاری انتخابات پیش رو افزود: ما به دنبال کار تیمی با منطق تیم و چینش هستیم.

احمدی تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =