فرماندار اصفهان بر لزوم پیگیری برای فرهنگ سازی و مناسب سازی معابر و ساختمان ها برای معلولان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: نشستی با مدیران صدا و سیما پیرامون فرهنگ سازی و مناسب سازی معابر و ساختمان ها برای معلولان برگزار گردد و اقدامات مقتضی در این راستا صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با تعدای از معلولان اصفهان، با تأکید بر ضرورت خدمت بی منت به مردم، عنوان کرد: فرصت خدمت فرصت محدودی است که از آن بایستی نهایت بهره را ببریم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه دولت سیزدهم خود را از جنس مردم می داند و برای ارتباط مستمر با مردم تلاش می کند، افزود: اگر برای خدمت به جامعه معلولین کوتاهی شده است باید با سرعت جبران کنیم و ما در این راستا تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت.

احمدی با بیان اینکه مردم خود دلبسته به این نظام و انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: هروقت برای پیشبرد امور مردم تسهیلگری کردیم و بستر را فراهم ساختیم، مردم خود در عرصه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی امور را به خوبی به پیش برده اند.

وی با بیان اینکه بخشی از امر مناسب سازی اجرایی بوده و براساس قانون، مقررات و ضوابط انجام می گردد، افزود: بخش دیگری از این مهم مستلزم قانون گذاری و تصویب اعتبارات است که باید پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: نشستی با مدیران صدا و سیما پیرامون فرهنگ سازی و مناسب سازی معابر و ساختمان ها برای معلولان برگزار گردد و اقدامات مقتضی در این راستا صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =