فرماندار اصفهان عرصه یابی برای محرومیت زدایی در شهرستان را حائز اهمیت دانست

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی که پیرامون پروژه های محرومیت زدایی شهرستان برگزار شد، خاطرنشان کرد: بسیج در اذهان مردم، نهادی انقلابی، کم هزینه و خدمتگزار بوده است که اعضای آن هرگز به دنبال منفعت شخصی و سازمانی نبوده و امور را با مشارکت مردم به پیش می برند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه بعضی موانع و محدودیت های قانونی و مالی مسائل و مشکلاتی را برای مردم به همراه داشته است، افزود: ما باید با همکاری بسیج و قرارگاه محرومیت زدایی، معضلات موجود در شهرستان را مرتفع سازیم.

احمدی عنوان کرد: نقش اصلی دولت تسهیلگری اقدامات و مشارکت های مردم است.

وی پیرامون موضوع اشتغال در شهرستان نیز گفت: باتوجه به وجود نقاط محروم و محرومین بسیار در اقصی نقاط شهرستان، لازم است از ظرفیت خوب بسیج در این راستا بالاخص برای ایجاد اشتغال استفاده نماییم.

فرماندار اصفهان با اشاره به شیوع بیماری سالک در شمال شرق شهرستان، اظهار داشت: با همکاری خوب بسیج می توانیم اقدامات مؤثرتری در جهت ریشه کنی بیماری سالک در این منطقه از شهرستان انجام دهیم.

احمدی عرصه یابی برای محرومیت زدایی را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =