با حضور فرماندار اصفهان، اعضای هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه ارامنه جنوب ایران انتخاب شدند

فرماندار اصفهان با بیان اینکه اقلیت‌های دینی پنج نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند، خاطر نشان کرد: در این جلسه از بین معتمدین حاضر، هشت نفر به عنوان عضو اصلی و پنج نفر عضو علی‌البدل برای هیأت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران برگزیده می‌شوند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه انتخاب هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران، با اشاره به ۴ راهبرد مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: اعضای هیأت اجرایی که از سوی معتمدین انتخاب می شوند در تمام مراحل اجرایی انتخابات نقش آفرینی می‌کنند.

احمدی تصریح کرد: خود انتخاب اعضای هیأت اجرایی انتخابات و نقش‌آفرینی آنها زمینه‌ساز مشارکت مردم می‌شود و سعی‌شده بستری فراهم شود تا افراد با سلایق مختلف برای ثبت نام حضور پیدا کرده و راهبرد رقابت تحقق پیدا کند.

وی با بیان اینکه اعضای هیأت اجرایی بر سلامت برگزاری انتخابات نظارت دارند، افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، امنیت و ثبات ملی را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار اصفهان در ادامه جلسه با بیان اینکه اقلیت‌های دینی پنج نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند، خاطر نشان کرد: در این جلسه از بین معتمدین حاضر، هشت نفر به عنوان عضو اصلی و پنج نفر عضو علی‌البدل برای هیأت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران برگزیده می‌شوند.

گفتنی است،  هراچ دراوانسیانس، آریس داوتیان، ادیسون غازاریان، کارن عابدیان، وانیک آقانیان، رافیک مگردیچیان، نینلیا باغداسار و دیمیتری آوانسیان به عنوان اعضای اصلی و زازه قاراخانیان، آسپت مارکاریان، ساکو دراوانسیان، آناهید سرحادیان بدلبو و ورویر بدورسیان به عنوان اعضای علی البدل هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه ارامنه جنوب ایران انتخاب شدند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =