به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، فرماندار اصفهان از کادر انتظامی و سربازان مستقر در کلانتری ۱۶ تجلیل کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی و ایثارگری در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان دوشنبه مورخ ۱۷ مهرماه ۱۴۰۲ به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون عمرانی فرمانداری اصفهان به صورت سر زده و به مناسبت هفته نیروی انتظامی از کادر انتظامی مستقر و سربازان کلانتری ۱۶ تقدیر و تجلیل نمود.

فرماندار اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عالیقدر نیروی انتظامی و دو نفر از شهدای والامقام اخیر کلانتری ۱۶ اظهار داشت: ما نیازمند روحیه جهادی و ایثارگری در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

وی در ادامه گفت ؛ ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام و ایثارگران دوران دفاع مقدس باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل آینده منتقل کنیم.

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =