به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، فرماندار اصفهان از کادر انتظامی و سربازان مستقر در کلانتری ۱۶ تجلیل کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی و ایثارگری در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان دوشنبه مورخ ۱۷ مهرماه ۱۴۰۲ به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون عمرانی فرمانداری اصفهان به صورت سر زده و به مناسبت هفته نیروی انتظامی از کادر انتظامی مستقر و سربازان کلانتری ۱۶ تقدیر و تجلیل نمود.

فرماندار اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عالیقدر نیروی انتظامی و دو نفر از شهدای والامقام اخیر کلانتری ۱۶ اظهار داشت: ما نیازمند روحیه جهادی و ایثارگری در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

وی در ادامه گفت ؛ ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام و ایثارگران دوران دفاع مقدس باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل آینده منتقل کنیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =