حضور سرزده فرماندار اصفهان در ایستگاه ۲۳ آتش نشانی مستقر در مجموعه شهید کشوری

فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی، با حضور سرزده در ایستگاه ۲۳ آتش نشانی، از آتش نشانان و پرسنل خدوم این ایستگاه تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور سرزده در ایستگاه ۲۳ آتش نشانی اصفهان مستقر در مجموعه شهید کشوری، ضمن تبریک این روز بزرگ به آتش نشانان و پرسنل خدوم این ایستگاه، با اهدای شاخه های گل از زحمات شبانه روزی آنان تقدیر کرد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های خوب موجود برای اطلاع رسانی خدمات ارائه شده آتش نشانی به شهروندان، عنوان کرد: خدمات ایستگاه ۲۳ آتش نشانی مستقر در مجموعه شهید کشوری به روستاهای مجاور شایسته تقدیر است و این مهم بایستی با قوت ادامه یابد.

احمدی افزود: تلاش های آتش نشانی در زمینه اطفای حریق و امداد در سایر شهرستان های استان همواره مشهود بوده و هست که بیانگر روحیه ایثارگری و نودوستی و ابتکارعمل آتش نشانان است.

گفتنی است، فرماندار اصفهان با حضور در ایستگاه ۲۳ آتش نشانی اصفهان از طریق بی سیم با مدیرعامل سازمان آتش نشانی اصفهان نیز گفتگو و روز آتش نشانی و ایمنی را به وی و پرسنل خدوم سازمان آتش نشانی اصفهان تبریک گفت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پنج =