فرماندار اصفهان: آمادگی تیم های امدادی برای انجام عملیات در زمان وقوع سیل از اهمیت بسیاری برخوردار است

مانور لحظه صفر سیل با حضور فرماندار اصفهان در محل باغ فدک اجرا شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، شب گذشته (دوشنبه) با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری و فرماندار اصفهان، مانور لحظه صفر سیل با هدف تقویت و ارزیابی توان امدادی شهری در محل باغ فدک اصفهان و با مشارکت دستگاه های خدمات رسان و امدادی اجرا شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه اجرای این مانور، حضور به موقع دستگاه های خدمات رسان و امدادی در محل سیل را مثبت ارزیابی کرد و گفت: علاوه بر حضور به موقع تیم های خدمات رسان و امدادی در محل سیل، آمادگی آنها برای انجام عملیات، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

فرماندار اصفهان افزود: شرایط اصفهان به گونه ای است که یکی از شهرستان ها باید معین اصفهان باشد که شهرستان خمینی شهر را تعیین کرده اند که انصافا در هنگام اجرای مانور به سرعت در محل حاضر شدند.

احمدی تصریح کرد: ان شاء الله جلسه ای آموزشی با حضور دستگاه های خدمات رسان و امدادی در این رابطه برگزار خواهیم کرد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =