فرماندار اصفهان: انتخابات دارای ۳ حوزه اصلی اجرا، نظارت و امنیت است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مشارکت از طریق تبیین، شبکه سازی و اینکه مردم به این باور برسند که رأی آنها اثرگذار است، محقق می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین مناطق ۶، ۷، ۸ و ۱۱ اصفهان، با بیان اینکه انتخابات دارای ۳ حوزه اصلی اجرا، نظارت و امنیت است، خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات دارای مقدماتی است که باید مورد توجه قرار دهیم و در این راستا، مشارکت، آموزش و پشتیبانی از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق و تشکیل تیم هایی برای افزایش مشارکت در انتخابات، افزود: مشارکت از طریق تبیین، شبکه سازی و اینکه مردم به این باور برسند که رأی آنها اثرگذار است، محقق می شود.

احمدی تصریح کرد: بدون انجام کار تیمی امکان موفقیت وجود ندارد و در این راستا، هرکس باید نقش و وظیفه خود را به درستی بداند.

وی با بیان اینکه تجربه، جوان گرایی و آموزش، ۳ رکن مهم در چینش رؤسای ستادهای مناطق است، اظهار داشت: علاوه بر انتخاب رؤسای ستادهای مناطق، تشکیل ۵ کمیته مشارکت، فناوری، امور اجرایی، آموزش و پشتیبانی و همچنین چینش نمایندگان فرماندار، ازجمله مواردی است که در دستورکار قرار دارد و باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =