فرماندار اصفهان: انتخابات دارای ۳ حوزه اصلی اجرا، نظارت و امنیت است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مشارکت از طریق تبیین، شبکه سازی و اینکه مردم به این باور برسند که رأی آنها اثرگذار است، محقق می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین مناطق ۶، ۷، ۸ و ۱۱ اصفهان، با بیان اینکه انتخابات دارای ۳ حوزه اصلی اجرا، نظارت و امنیت است، خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات دارای مقدماتی است که باید مورد توجه قرار دهیم و در این راستا، مشارکت، آموزش و پشتیبانی از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق و تشکیل تیم هایی برای افزایش مشارکت در انتخابات، افزود: مشارکت از طریق تبیین، شبکه سازی و اینکه مردم به این باور برسند که رأی آنها اثرگذار است، محقق می شود.

احمدی تصریح کرد: بدون انجام کار تیمی امکان موفقیت وجود ندارد و در این راستا، هرکس باید نقش و وظیفه خود را به درستی بداند.

وی با بیان اینکه تجربه، جوان گرایی و آموزش، ۳ رکن مهم در چینش رؤسای ستادهای مناطق است، اظهار داشت: علاوه بر انتخاب رؤسای ستادهای مناطق، تشکیل ۵ کمیته مشارکت، فناوری، امور اجرایی، آموزش و پشتیبانی و همچنین چینش نمایندگان فرماندار، ازجمله مواردی است که در دستورکار قرار دارد و باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =