فرماندار اصفهان با مادر بزرگوار شهیدان سیفی اصفهانی دیدار و گفتگو کرد

منزل شهیدان سیفی اصفهانی در دی ماه سال ۶۵ در محله چهار سوق اصفهان توسط رژیم بعثی صدام بمب باران شد که پدر بزرگوار خانواده صیفی اصفهانی مجروح و به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و ۳ دختر این خانواده نیز به فیض شهادت نائل آمدند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در منزل شهیدان والامقام حکیمه، فاطمه و نفیسه و جانباز سرافراز محمدعلی سیفی اصفهانی پدر بزرگوار این خانواده در خیابان مسجد سید واقع در منطقه ۱ اصفهان، ضمن قرائت فاتحه، با مادر این شهیدان عالیقدر دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است، منزل شهیدان سیفی اصفهانی در دی ماه سال ۶۵ در محله چهار سوق اصفهان توسط رژیم بعثی صدام بمب باران شد که پدر بزرگوار خانواده سیفی اصفهانی مجروح و به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و ۳ دختر این خانواده نیز به فیض شهادت نائل آمدند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =