فرماندار اصفهان بر ضرورت توجه به تعاونی ها و بهره گیری از این ظرفیت مهم تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما باید به گونه ای بستر سازی کنیم که اگر مجموعه یا مدیری بخواهد به هدف والایی دست یابد، یکی از بهترین بسترها را تعاونی کار کردن و بهره گیری از ظرفیت های تعاونی ها بداند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه مشترک رؤسای اتاق های بازرگانی ۵ استان کشور که با حضور رئیس اتاق تعاون کشور برگزار شد، بر ضرورت توجه به تعاونی ها و بسترسازی برای بهره گیری بیشتر از این ظرفیت مهم، تأکید کرد و گفت: گسترش تعاونی ها در عرصه های مختلف و تلاش برای تقویت نقش تعاونی ها در عرصه ها، نقاط و موضوعات گوناگون و اینکه از ظرفیت های موجود بیشتر استفاده کنیم در عین حال نسبت به کثرت آن اقدام نماییم، بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار اصفهان افزود: ما باید تلاش کنیم فرهنگ تعاون، تعامل و همکاری را برای رسیدن به اهداف عالیه بیشتر تقویت نماییم.

احمدی تصریح کرد: ما باید به گونه ای بستر سازی کنیم که اگر مجموعه یا مدیری بخواهد به هدف والایی دست یابد، یکی از بهترین بسترها را تعاونی کار کردن و بهره گیری از ظرفیت های تعاونی ها بداند.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =