فرماندار اصفهان بر ضرورت توجه به تعاونی ها و بهره گیری از این ظرفیت مهم تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما باید به گونه ای بستر سازی کنیم که اگر مجموعه یا مدیری بخواهد به هدف والایی دست یابد، یکی از بهترین بسترها را تعاونی کار کردن و بهره گیری از ظرفیت های تعاونی ها بداند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه مشترک رؤسای اتاق های بازرگانی ۵ استان کشور که با حضور رئیس اتاق تعاون کشور برگزار شد، بر ضرورت توجه به تعاونی ها و بسترسازی برای بهره گیری بیشتر از این ظرفیت مهم، تأکید کرد و گفت: گسترش تعاونی ها در عرصه های مختلف و تلاش برای تقویت نقش تعاونی ها در عرصه ها، نقاط و موضوعات گوناگون و اینکه از ظرفیت های موجود بیشتر استفاده کنیم در عین حال نسبت به کثرت آن اقدام نماییم، بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار اصفهان افزود: ما باید تلاش کنیم فرهنگ تعاون، تعامل و همکاری را برای رسیدن به اهداف عالیه بیشتر تقویت نماییم.

احمدی تصریح کرد: ما باید به گونه ای بستر سازی کنیم که اگر مجموعه یا مدیری بخواهد به هدف والایی دست یابد، یکی از بهترین بسترها را تعاونی کار کردن و بهره گیری از ظرفیت های تعاونی ها بداند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =