فرماندار اصفهان بر لزوم جوان گرایی در برگزاری انتخابات تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: در چینش ها باید تحولی ایجاد شود و در این راستا از تجربیات افراد پیشکسوت بیشتر استفاده گردد تا منجر به مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت در انتخابات شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین مناطق ۲، ۳، ۴ و ۵ اصفهان، با بیان اینکه عرصه انتخابات مصداق بارز سربازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: مشارکت در انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و معتمدین مناطق مختلف بایستی به این مهم توجه کنند.

فرماندار اصفهان با اشاره به دو آسیب اجرایی و مدیریتی در برخی مناطق مختلف اصفهان در دوره های قبلی انتخابات، افزود: عدم وجود مسئول مشخص در مناطق مختلف اصفهان که دارای اختیار بوده و پاسخگو باشد و عدم برنامه ریزی و ابتکار عمل رؤسای مناطق برای مشارکت پرشور در انتخابات، ازجمله آسیب هایی است که باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

احمدی با تأکید بر لزوم جوان گرایی در برگزاری انتخابات، گفت: رؤسای ستادهای مناطق بایستی از ترکیب افراد جوان در مناطق بیشتر استفاده کنند.

وی با بیان اینکه افزایش اختیارات و پاسخگو بودن باعث موفقیت بیشتری می شود، افزود: در چینش ها باید تحولی ایجاد شود و در این راستا از تجربیات افراد پیشکسوت بیشتر استفاده گردد تا منجر به مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت در انتخابات شود.

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =