فرماندار اصفهان بر لزوم جوان گرایی در برگزاری انتخابات تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: در چینش ها باید تحولی ایجاد شود و در این راستا از تجربیات افراد پیشکسوت بیشتر استفاده گردد تا منجر به مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت در انتخابات شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین مناطق ۲، ۳، ۴ و ۵ اصفهان، با بیان اینکه عرصه انتخابات مصداق بارز سربازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: مشارکت در انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و معتمدین مناطق مختلف بایستی به این مهم توجه کنند.

فرماندار اصفهان با اشاره به دو آسیب اجرایی و مدیریتی در برخی مناطق مختلف اصفهان در دوره های قبلی انتخابات، افزود: عدم وجود مسئول مشخص در مناطق مختلف اصفهان که دارای اختیار بوده و پاسخگو باشد و عدم برنامه ریزی و ابتکار عمل رؤسای مناطق برای مشارکت پرشور در انتخابات، ازجمله آسیب هایی است که باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

احمدی با تأکید بر لزوم جوان گرایی در برگزاری انتخابات، گفت: رؤسای ستادهای مناطق بایستی از ترکیب افراد جوان در مناطق بیشتر استفاده کنند.

وی با بیان اینکه افزایش اختیارات و پاسخگو بودن باعث موفقیت بیشتری می شود، افزود: در چینش ها باید تحولی ایجاد شود و در این راستا از تجربیات افراد پیشکسوت بیشتر استفاده گردد تا منجر به مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت در انتخابات شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =