فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید بسیج دانش آموزی را همواره فعال نگه داریم

فرماندار اصفهان اظهار داشت: بسیج دانش آموزی هم افزای با سایر تشکل هاست و بایستی ارتباط خود را با دیگر تشکل ها حفظ نماید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در همایش فرماندهان بسیج دانش آموزی نواحی مقاومت بسیج حضرت امام رضا (ع) و حضرت امام صادق (ع) اصفهان، با بیان اینکه بسیج دانش آموزی از ابتدای تشکیل بسیج، فعالترین رکن آن بوده است، اظهار داشت: پرورش نیروهای بسیجی و کارآمد در بسیج مدارس در اصفهان صورت پذیرفت.

فرماندار اصفهان افزود: انسجام ماهیانه می تواند زمینه انسجام بیشتر بسیجیان دانش آموز را فراهم سازد.

احمدی با بیان اینکه دشمنان کشور تلاش می کنند که اخبار خوب را بد جلوه دهند و همچنین اخبار خوب به گوش مردم نرسد، تأکید کرد: ما باید واقعیت ها را به درستی بدانیم و با نگاه ما می توانیم، آنها را برای مردم تبیین نماییم.

وی با اشاره به برخی از موفقیت ها و دستاوردهای دولت سیزدهم، خاطرنشان کرد: جریان یا حرکتی که از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تبعیت کند، در جهت اعتلای این کشور تلاش کرده است و ما باید این روحیه را در جامعه تقویت و تبیین نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: باید به دستاوردهایی که روزانه از آنها بهره می گیریم و یا امیدواریم به بهره گیری از آنها در آینده در عرصه داخلی و بین المللی، توجه کنیم.

 فرماندار اصفهان خطاب به فرماندهان بسیج دانش آموزی گفت: شما نمایندگان دانش آموزان در اصفهان هستید و ما به راهنمایی های شما نیاز داریم از این رو بایستی بستر لازم به گونه ای فراهم شود که ماهیانه بتوانیم نقطه نظرات شما را بشنویم و از آنها استفاده کنیم.

احمدی بر اهمیت ادامه تحصیل بسیجیان تأکید کرد و افزود: باید بسیج دانش آموزی را همواره فعال نگه داریم.

وی در ادامه اضافه کرد: بسیج دانش آموزی هم افزای با سایر تشکل هاست و بایستی ارتباط خود را با دیگر تشکل ها حفظ نماید.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: برگزار کننده و نظارت کننده انتخابات در جمهوری اسلامی ایران خود مردم هستند و بایستی با همکاری بسیج دانش آموزی در راستای مشارکت حداکثری و برگزاری باشکوه انتخابات تلاش کنیم.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شش =