فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید کتابخوانی را ترویج کنیم

فرماندار اصفهان اظهار داشت: نهاد کتابخانه های عمومی با همکاری مقر کتاب در  هفته کتابخوانی نسبت به تقدیر از کتابخوان های موفق اقدام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، با بیان اینکه نهاد کتابخانه ها وظیفه تجهیز، به روز رسانی و اداره کتابخانه ها را برعهده دارد، عنوان کرد: منابع و هزینه های کتابخانه ها از حق عضویت، نیم درصد درآمد شهرداری ها و از اعتبارات ملی تأمین می گردد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید کتابخوانی و استفاده از کتاب را ترویج نماییم و این مهم یکی از برنامه ها و اهداف انجمن کتابخانه های عمومی باشد.

احمدی با تأکید بر اینکه کتابخانه های ما باید فعال شوند، افزود: مقر کتاب به عنوان یکی از مجموعه های مرتبط است که انجمن کتابخانه های عمومی باید هماهنگی و هم افزایی لازم را با آن داشته باشند.

وی تصریح کرد: بخشی از نیم درصد پرداختی شهرداری ها به بعضی از هزینه های مقر کتاب اختصاص داده خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: هر اندازه کتابخوانی را ترویج کنیم قطعا از بسیاری از آسیب ها می کاهیم و بستر را برای ارتقاء سطح علم، دانش و سواد فراهم می سازیم.

احمدی اظهار داشت: نهاد کتابخانه های عمومی با همکاری مقر کتاب در  هفته کتابخوانی نسبت به تقدیر از کتابخوان های موفق اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =