فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید کتابخوانی را ترویج کنیم

فرماندار اصفهان اظهار داشت: نهاد کتابخانه های عمومی با همکاری مقر کتاب در  هفته کتابخوانی نسبت به تقدیر از کتابخوان های موفق اقدام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، با بیان اینکه نهاد کتابخانه ها وظیفه تجهیز، به روز رسانی و اداره کتابخانه ها را برعهده دارد، عنوان کرد: منابع و هزینه های کتابخانه ها از حق عضویت، نیم درصد درآمد شهرداری ها و از اعتبارات ملی تأمین می گردد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید کتابخوانی و استفاده از کتاب را ترویج نماییم و این مهم یکی از برنامه ها و اهداف انجمن کتابخانه های عمومی باشد.

احمدی با تأکید بر اینکه کتابخانه های ما باید فعال شوند، افزود: مقر کتاب به عنوان یکی از مجموعه های مرتبط است که انجمن کتابخانه های عمومی باید هماهنگی و هم افزایی لازم را با آن داشته باشند.

وی تصریح کرد: بخشی از نیم درصد پرداختی شهرداری ها به بعضی از هزینه های مقر کتاب اختصاص داده خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: هر اندازه کتابخوانی را ترویج کنیم قطعا از بسیاری از آسیب ها می کاهیم و بستر را برای ارتقاء سطح علم، دانش و سواد فراهم می سازیم.

احمدی اظهار داشت: نهاد کتابخانه های عمومی با همکاری مقر کتاب در  هفته کتابخوانی نسبت به تقدیر از کتابخوان های موفق اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =