فرماندار اصفهان: تعامل دوسویه بین اصناف و نیروی انتظامی برای رونق کسب و کار و تأمین امنیت، از اهمیت بسیار برخوردار است

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و جمعی دیگر از مسئولان استان، از عوامل انتظامی استان توسط هیأت رئیسه اتاق اصناف اصفهان و همچنین از هیأت رئیسه اتاق اصناف توسط فرماندهی انتظامی استان تجلیل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه همایش پلیس و اصناف، با بیان اینکه فعالیت های اصناف بخشی از فعالیت های اقتصادی در شهرستان بوده و مستلزم امنیت است، خاطرنشان کرد: تعامل دوسویه بین اصناف و نیروی انتظامی برای رونق کسب و کار و برای تقویت امنیت بسیار مهم است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه امروز شاهد تجلیل اصناف از عوامل انتظامی و بالعکس بودیم، افزود: این روحیه قدرشناسی بین اصناف و نیروی انتظامی بسیار ارزشمند است که امیدواریم روز به روز تقویت گردد.

گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و جمعی دیگر از مسئولان استان، از عوامل انتظامی استان توسط هیأت رئیسه اتاق اصناف اصفهان و همچنین از هیأت رئیسه اتاق اصناف توسط فرماندهی انتظامی استان تجلیل شد.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 3 =